1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

купување преку интернет

Дискусија во 'Канта' започната од littlegirl92, 16 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. littlegirl92

  littlegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  13
  Не сум сигурна дали имаше почнато ваква тема, ама мислам не па ај јас да ја почнам :)
  Јас лично никогаш не сум купувала пеку интернет ама ме интересира ако некој друг купувал како иде целата постапка и дали се исплати????
  баш сега гледав некои странички и имаа интересни понуди по прифатливи цени ама мене не ми е баш најјасен делот со доставата

  ве молам ако има некој нека сподели искуство и извинете ако личам на морон според напишаново :D :*
   
 2. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е заклучена бидејќи е дупла. Веќе постои ваква тема Онлајн шопинг.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.