1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

лажни пријателства

Дискусија во 'Канта' започната од milamala, 3 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milamala

  milamala Нов член

  Се зачлени на:
  3 април 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  дали сте имале лажни другарки кои без причина ви го свртеле грбот
  и на крајот сте останале сами со себе
  како до нови познанства и ново друштво
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.