1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

летен одмор

Дискусија во 'Канта' започната од crnamacka01, 22 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  25
  девојки,,дечкоми сака да одиме на одмор во Кушадаси,али сака да отидеме авионски,не сака да се мачи по патишта со автобус,,но проблемот е што јас сум многу плашлива,,не знма какое со авион,,он бил многу пати со авион,па вика ееееееее бре не кажувај вакви работи енкаде ќе ти се смеат,сите се возат зо авион,на секој како што муе пишано вика,се е до судбината не до авионот.,...леле,ај некоја од вас што веќе била авионски некаде нека ми кажи како е,страшно ли?....многу сум плашлива,,и колку време се патува авионски од скопје до кушадаси?ако ми кажете нешто во врска со ова,,,многу ќе ми помогнете...
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Страшно е што стар член отвара нова тема која веќе ја има.

  Се патува сат ипол
   
  На eva11 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  25
  a каде е темава?јас не ја најдов
   
 4. T.e.d.d.y

  T.e.d.d.y Популарен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1.552
  Допаѓања:
  8.263
  Пол:
  Женски
 5. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  patuvanja-i-odmori/
  Тема и за Кушадаси, и патување со авион.....
   
 6. crnamacka01

  crnamacka01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  262
  Допаѓања:
  25
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.