1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

магичен допир

Дискусија во 'Канта' започната од Tweety ^_^, 21 февруари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tweety ^_^

  Tweety ^_^ Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Девојки дали некогаш ви се случило вашиот партнер да го пече пенисот при допир со вагината?
   
 2. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.162
  Допаѓања:
  939
  Пол:
  Женски
  А,зошто таков допир би бил магичен според тебе,не ми е јасно,ако го пече пенисот при допир со вагината?!|((facepalm)Ти,се зафркаваш со сите нас,изгледа!Некој трол си!(facepalm)(facepalm)(facepalm)
   
 3. Tweety ^_^

  Tweety ^_^ Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Не се зафркавам, незнаев како точно да ја наречам темава. Иначе незнам шо да правам со овој проблем.
   
 4. atala

  atala Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  1.162
  Допаѓања:
  939
  Пол:
  Женски
  Не си требала воопшто да отвараш нова тема.Си требала да разгледаш малку на форумот.Еве ти соодветна тема да го постираш проблемот:http://forum.femina.mk/threads/Интимни-прашања-проблеми-и-совети.820/unread
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.