1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

"магично" училиште

Дискусија во 'Канта' започната од oneday, 26 јуни 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  ако не е добра во канта !
  што мислите вие да имаме некое училиште како на пример во хари потер ? (не сум луда)
  како на пример за трикови , за дружење ...
  преска го гледав по 100-ти пат филмот и пак не ми здосади, многу ми е возбудливо ..
  што мислите вие ?
  не сум лудаа :rofl:
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.742
  Допаѓања:
  136.323
  Пол:
  Женски
  Пријави се во Хари Потер кога ќе снимаат. Може тогаш нема да бидеш луда. :lol:
   
  На nikiiii му/ѝ се допаѓа ова.
 3. nikiiii

  nikiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  22 август 2013
  Пораки:
  1.370
  Допаѓања:
  941
  хахаха, интересна тема ама незнам да ти одговорам на прашањето :lol: :?:
   
 4. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.069
  Пол:
  Женски
  Лудност е темава. Ваков баналнен предлог не заслужува цела тема.

  Мислам дека си ти истата женска што закачи слика во модни критики со штикли. Ај не носи повеќе, си ја видела Хермиона на штикли ?

  Инаку, ми се допаѓа во која насока се движи фантазијата на децава, за пофалба е.
  Реално нема потреба да објаснувам зошто овој проект би било неизводливо да се реализира, играјте си во маало, импровизирајте.
   
  На makedonkamak и Abeja им се допаѓа ова.
 5. oneday

  oneday Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски

  извини ама ако не ти се допаѓа иди надвор од темата имаш други теми, а и мое право е дали ќе носам штикли или не :!:
   
 6. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  5.079
  Пол:
  Женски
  :|
   

  Прикачени фајлови:

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.