1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

магнетни нараквици

Дискусија во 'Канта' започната од ada21, 22 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ada21

  ada21 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 август 2011
  Пораки:
  1.449
  Допаѓања:
  5.346
  Пол:
  Женски
  луѓе дали некој носи вакви нараквици тие гумените што се и часовници има слични ,помагале за нервоза депресија и сл .
  ај некој ако знае подетално да објасни и случајно да знае каде може да се купат?
  фала однапред
  ако постои слична тема наздравје :) :)
   
 2. ada21

  ada21 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 август 2011
  Пораки:
  1.449
  Допаѓања:
  5.346
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  еве вакви
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.