1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

мала но имам целулит помош

Дискусија во 'Канта' започната од misslady3, 20 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. misslady3

  misslady3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  имам 14 години и веке 3 месеци вежбам во теретана но страв ми е бидејки постојано ми викат дека мозам да го забавам растот и дека подобро е да одам на аеробик а јас главно имам проблем со целулит уште од сега и малку да се попрам веднаш ставам целулит ве молам помогнете ми каква храна да конзумирам и дали е подобро на аеробик или на фитнес да одам ? :(
   
 2. butterfly.93

  butterfly.93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  1.099
  Допаѓања:
  655
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.