1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

мартинки

Дискусија во 'Канта' започната од puffla, 1 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. puffla

  puffla Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2014
  Пораки:
  152
  Допаѓања:
  52
  каде во Штип можам да купам мартинка?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.