1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

маски за лице

Дискусија во 'Канта' започната од maleckataa, 24 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maleckataa

  maleckataa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  44
  Kакво лице имате и каква маска за лице користите! Јас имам проблематично лице лицето ми е катастрофа а не користам никаква маска за лице.Незнам каква маска би и пријало на моето лице поздравче мваааааааа :inlove:
   
 2. TheIdealMe

  TheIdealMe Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  238
  Допаѓања:
  88
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.