1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

мастурбирање

Дискусија во 'Канта' започната од swiftandbieber, 22 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. swiftandbieber

  swiftandbieber Активен член

  Се зачлени на:
  7 февруари 2013
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  нешто повеќе за мастурбирањето,со што може да се прави освен со прсти,и од колку години најмалку :)
   
 2. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.400
  Пол:
  Женски
  А да пребараше по темите ќе видеше дека ваква тема веќе постои
  http://forum.femina.mk/seks/samozadovoluvanje-t189/
  Од колку години најмалку? Сериозен си? |(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.