1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

матични клетки

Дискусија во 'Канта' започната од ddevojce, 7 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ddevojce

  ddevojce Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2013
  Пораки:
  3.492
  Допаѓања:
  4.544
  Мамички да ве прашам..дали планирате да ги зачувате матичните клетки.. и ако некоја има искуство со тоа нека пише како што ме интересира.. :lol:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.