1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

мачкање на мешето против стрии

Дискусија во 'Канта' започната од Bela-30, 6 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Bela-30

  Bela-30 Нов член

  Се зачлени на:
  30 септември 2014
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  Прашање-Со што најчесто го мачкате мешето за еластичност на кожата? И во кој месец од бременоста почнавте со мачкање?
   
 2. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.366
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.