1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

машки полов орган

Дискусија во 'Канта' започната од dumbal, 15 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Прашање до дамите :o
  Ккога се работи за пенисот, кога имате секс, најмногу на што преферирате за ова полатка.
  Повеќе сакате да е подолг или да има поголем обем , или двете опции.
  Би сакал да ги слушнам вашите размислувања :inlove: :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.