1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

менструација

Дискусија во 'Канта' започната од viktorija1995, 10 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. viktorija1995

  viktorija1995 Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Извинете сакам да ве прашам колу ви трае менструацијата односно колку денови и дали и вие имате силни болови?
   
 2. fairy88

  fairy88 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  1.517
  Допаѓања:
  7.610
  Темата е дупла инаку имам многу јаки болки кога добивам и просечно ми трае 6-7 дена ;)
   
 3. danniela5

  danniela5 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јуни 2011
  Пораки:
  1.308
  Допаѓања:
  881
  Пол:
  Женски
  Вики прочитај ги првин правилата на форумот. Има таква тема. Инаку кај секого е различно. Напати имам посилни болки, но почесто мали , издржливи болки. Мене ми трае 4 дена некаде :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.