1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ми е срам од...

Дискусија во 'Канта' започната од milenna.torres, 2 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milenna.torres

  milenna.torres Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  120
  ајде girls да видиме од што ви е срам :) и да си поделиме совети :) на мене: од тоа што немам добиено(а сите школски имаат),итн итн...


  ако има дупла тема КАНТА
   
 2. teddygirl

  teddygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  618
  Од тоа што немаш добиено се срамиш? Хмм ич не се срами и уживај додека немаш, за такви болки и мачења скоро цел живот ќе ги имаш затоа сега уживај си и не се замарај со тоа а кога ќе ми текне на тоа колку болна менструација имам јас и дека баш во моментов чувствувам како некој со нож да ме прободува верувај дека ти завидувам што немаш :)
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Нема потреба од оваа тема, вакви работи си кажуваме во СДК :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.