1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ми треба ваша помош!!!плс хелллпппп

Дискусија во 'Канта' започната од sinolicka55, 15 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. sinolicka55

    sinolicka55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    ве молам да ми дадете совет...
    си пишувам со едно дете,колку мене е,и од мојот град е само што јас сум сега на студии во друг град,претходно ми имаше пишано но јас го игнорирав,сега почнав да му враќам и се договоривме кога ќе одам дома да излеземе на кафе....и мене ми беше роденден и го искористив тоа за да го викнам,му се јавив и ми рече дека не може одма да излезе но покасно ќе ме побара....јас чекав но ништо....не ми се јави,јас си се вратив во градот кај шо сум на студии...и се начекавме на чет на фб и ми се правдаше као имал работа заглавил негде...и јас му реков ок не е битно само требаше да се јавиш да кажеш....мн е фин нон стоп пишевме но некако наеднаш се смени...нз претходно ми изгледаше како загреан за да излеземе ова она...но сега како да ме игнорира....не можам да го дешифрирам,дали само сакаше да ми врати за тоа ко јас го игнорирав,или па воопшто и не му се свиѓам само онака си се зеза.....јас не планирам да го барам и да му звонам на моб или нон стоп да му пишам на фб...чекам тој да пише.....или да се јави....пошо ко бев дома се слушавме на моб...а сега го нема да ме побара или да титне.....не знам шо да правам ве молам за совет нз ни како да се понашам :| БЛАГОДАРАМ ОДНАПРЕД!
     
  2. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    сигурна си дека си на студии,?? :wasntme:
    зашто чудно ми е некоја девојка на 20 години вака да размислива :wasntme: ....
    Ајде сега, кој ќе се јави, јас не се јавувам, си кревам носе!
    јао, големата работа ако му се јавиш
    да не ќе ти падне круната! :wasntme:
    едит---- да титне??? :wasntme:
    зарем уште си титкате :call:
     
  3. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Озбилна си дека имаш 20 години??? :o
    Има тема Љубовни проблеми,можеш таму да си го пишеш проблемот.Нема потреба од отварање ваква тема во сингл
    Едит:Лудо бе и ти уште пред мене се зачуди за годините а? :D :D :D
     
  4. blond

    blond Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    2.251
    Допаѓања:
    4.717
    Студии=село ? Секој си се вратил во своето село ?
    Не сакам да бидам погрешно сфатена, и јас живеам во село, немам ништо против. Туку според години што претпоставувам дека ги имаш, според ГОЛЕМИНАТА на проблемот |( единствено само оваа комбинација ми мине низ мозокот.
    И да, како што пишаа погоре, уште постои она титкање? :^)
     
  5. ivana8kiss

    ivana8kiss Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2011
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    0
    Пол:
    Женски
    [mod-reklama:15mklp8j][/mod-reklama:15mklp8j]
     
  6. sinolicka55

    sinolicka55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    ок не знаев,нова сум на форумов.....
    и да имам 20год......не треба да се чудиш зашо размислувам така....само ми требаше совет,и да уште постои титкање.....фала ипак.....
     
  7. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    епа тоа е нашето мислење ;)
    слободно јави му се, не си мала па инат да тераш....
    зашто од многу инат, дечкото може и да изгуби интерес, поготово кога немало ништо меѓу вас!
    ок, чудно ми падна за титкањето, мислам дека тоа го прават тинејџерки :wasntme:
     
    На sinolicka55 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    На никој не му беше намерата да те навреди,само е чудно што на 20 години ова ти претставува проблем.И баш затоа што си нова има правила кои треба прво да ги прочиташ да видиш како функционира форумот ;) И ти кажав кај да го пишеш проблемот и ќе добиеш совет.
     
  9. sinolicka55

    sinolicka55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    јас малце заостаната со тие работи затоа реков да прашам....да побарам помош на форум.... :$
     
  10. ludoto19

    ludoto19 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 март 2010
    Пораки:
    7.222
    Допаѓања:
    41.456
    не знам зашто да си заостаната!
    Aма искрено, не личи на 20 години да си тераш инат со некој што не си се ни мувала, т.е само се бркате и флертувате!
    па ако му тераш инат, може тој ќе сфати дека ти немаш никаков интерес за него!
    од каде знаеш, може тој чека ти да му се јавиш на него!
    машко со внимание се придобива, поготово на почетна фаза :)
     
  11. baby.90

    baby.90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2011
    Пораки:
    457
    Допаѓања:
    197
    ДОбро бе да му се невиди... Една девојка што ја знам минатата година, на 20 години апче измисли против болки, у германија ја земаа да студира, го патентираше и направи кеш невиден на тие години, а ти уште си титкаш и се мислиш што да правиш, да му се јавиш или да изиграваш кинеска кралица.
    А да не лажеш за годиниве??? Си титкате???
    Титкав и уште им титкам на моите кога не ми се троши кредит, они да ми се јават. Ама титка за мислам на тебе???????????????????????????????????? Беше тој филм кога прв пат имав мобилен, 6-7 одделение чинам беше, една моторола- скапана во споредба со денешниве телефони :D
    Како да не се чудиме на размислувањево??? Како???
    Луѓето на месечината се качија, а ти сакаш он да ти титне??? :^) :^) :^) :^) :^)
     
  12. sinolicka55

    sinolicka55 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 март 2011
    Пораки:
    6
    Допаѓања:
    0
    ок фала мн :)
     
  13. milky-candy

    milky-candy Нов член

    Се зачлени на:
    6 ноември 2010
    Пораки:
    703
    Допаѓања:
    713
    Од насловов на темава кога прочитав мислев којзнае што се случило...Боже , боже... :tmi:
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.