1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ми треба ваша помош!!!плс хелллпппп

Дискусија во 'Канта' започната од sinolicka55, 15 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sinolicka55

  sinolicka55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  ве молам да ми дадете совет...
  си пишувам со едно дете,колку мене е,и од мојот град е само што јас сум сега на студии во друг град,претходно ми имаше пишано но јас го игнорирав,сега почнав да му враќам и се договоривме кога ќе одам дома да излеземе на кафе....и мене ми беше роденден и го искористив тоа за да го викнам,му се јавив и ми рече дека не може одма да излезе но покасно ќе ме побара....јас чекав но ништо....не ми се јави,јас си се вратив во градот кај шо сум на студии...и се начекавме на чет на фб и ми се правдаше као имал работа заглавил негде...и јас му реков ок не е битно само требаше да се јавиш да кажеш....мн е фин нон стоп пишевме но некако наеднаш се смени...нз претходно ми изгледаше како загреан за да излеземе ова она...но сега како да ме игнорира....не можам да го дешифрирам,дали само сакаше да ми врати за тоа ко јас го игнорирав,или па воопшто и не му се свиѓам само онака си се зеза.....јас не планирам да го барам и да му звонам на моб или нон стоп да му пишам на фб...чекам тој да пише.....или да се јави....пошо ко бев дома се слушавме на моб...а сега го нема да ме побара или да титне.....не знам шо да правам ве молам за совет нз ни како да се понашам :| БЛАГОДАРАМ ОДНАПРЕД!
   
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.626
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски

  ти имас 20 год? епа не размислуваш баш за на твоја возраст...па помозгај малце и ке сватиш
   
 3. Srculence--91

  Srculence--91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  51
  Батали го... Ако така наеднаш се одкажал од средбата значи дека немал некоја сериозна намера со тебе... Не се замарај многу, од машки може сешто да се очекува па дури и таква нагла промена... Позд
   
 4. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  Не знам зошто ова го чувствуваш за проблем... и тоа од такви размери па за да отвораш тема со алармантен назив. Да прочиташ какви се не проблеми имаат останативе феминки, ке зажалиш што воопшто се грижиш за ова.

  Едноставно не бил заинтересиран, што друго да се каже. Толку може и да се очекува од виртуелно пријателство.
   
 5. Srculence--91

  Srculence--91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  51
  Се согласувам со тебе... Ова воопшто не треба да се смета за проблем бидејќи немало ништо освен допишување... Не треба да се жали толку па не се срушил светот...
   
 6. Mili28

  Mili28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2011
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  7
  Леле феминки па нели сме сите овде ако можеме да помогнеме, па сите си имаме различни проблеми па на девојчето му е криво што одеднаш почнал така да се однесува, може на неа и значело сето тоа допишување и договарање за средба и на крај да не бидне нисто од сето тоа. Мој совет не му пишувај доколку тој не ти пише прв или пак и да ти пише прв само пиши му дека се спремаш за некаде и демек речи му ќе ти пишам утре стварно немам време сега морам да одам и исклучи се, а ругиот ден кога ќе се уклучиш пак нема да му пишеш прва, па ќе видиш како ќе почне да пишува :) Јас така сум правела и имало успех :)
   
 7. eli12

  eli12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 март 2011
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  8
  Uzivkaj si,ako ti se javi ok,ako ne ima i drugi maski,vprocem ne ti bil nisto poveke od drugar,zatoa i nemas problem
   
 8. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Ако ми се скрши ноктот тоа ќе биде многу поголем проблем од овој на темава.
  Клуч, и прочитајте си ги правилата на форумот, дека теми со наслов хееееееееееееееееееееееелллллллллллл се забранети!!!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.