1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ми треба помош

Дискусија во 'Канта' започната од tazhna95, 25 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tazhna95

  tazhna95 Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  потребна ми е помош феминки
   
 2. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Машки
  А за што ти е потребна помош? :^)
   
 3. tazhna95

  tazhna95 Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Со дечко ми сме заедно година и фазла.Премногу сум напорна со ѕвонењето . Помогнете ми како да престанам.НА почетокот многу убаво се понаашаше али од коа дојде летниот распуст почнаа кавгите ,проблеми едно друго си пиишуел со други девојчиња.незнам што да правам.а ме нема изневеренооо
   
 4. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Машки

  Чекај како прво и основно знаеш дека машките не сакаат напорни девојки.Не сакаат кога некој ги контролира и распрашува цело време.Затоа ти олабави малку.Не го барај толку на телефон.
  Прашај го што правел ова она,но не претерувај како некој инспектор. :wasntme:
  Што постудена и незаинтересирана,толку попосакувана ќе бидеш.
  Што се допишувал...се допишувал...важно е да не те изневери.
  Инаку не сте валда толку време заедно без врска,сигурно се сакате и се ќе се среди. ;)
  Само ти биди посмирена за да не станеш здодевна.
   
 5. tazhna95

  tazhna95 Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2013
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Da ama te molam dadi mi nekoj sovet so da pravam da ne mu zvonam tolkuu .. :/ nekoj sovet?
   
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.234
  Пол:
  Женски
  Ништо работа, да не било фазла, да било отповеќе или вишок може да се сределе коцките некако, ама вака тешко.
  Единствен начин да престанеш да го замараш со ѕвонење е да го скршиш од бетон мобилниот, нема друг начин да се освестиш.
  Големи сте бе девојки немојте со вакви глупости.
  Или немаш што да правиш па тролаш (ако знаеш што е тролање), ај ќе ти кажам со други зборови-замараш, цепидлачиш.
   
 7. artemidis

  artemidis Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  2.014
  Пол:
  Женски
  АУУУУ Абеја како можеш да даваш такви совети те молам. Ако го скрши телефонот од бетон што ќе постигне со тоа, ќе почне да отвара нови теми. Девојче УДРИ СИ ГО ОД ГЛАВА може ќе ти дојде памет. И јави се што си направила :call:
  Абеја да не ме сфатиш погрешно, на шала те земав за пример ;)
   
 8. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464

  А ако се скрше од главата,како ќе ни јаве :P :D

  Дека обожава да телефонира :call:
   
 9. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.076
  Допаѓања:
  80.842
  Пол:
  Женски
  Мислам дека на оваа прашање нема да добиеш соодветен одговор затоа што ти треба сама да размислеш како да се справиш со тоа + верувај дека ако продолжиш да бидеш толку напорна со тоа ѕвонењето ќе те остави или ќе нон стоп ќе се карате поради тоа
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.