1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

моментално ми се...

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 25 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  моментално ми се пие едно ладно нес кафе ама мака ми е да си направам...но сепак ке го добијам! MAMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! :rofl:
   
 2. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Јас знам на Реинбоу што и се прави моментално.
  Она би да стави клуч на темава.
   
  На Chocolate.me му/ѝ се допаѓа ова.
 3. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.833
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.