морбидни работи,да не реЧам страШни..

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 10 април 2012.

 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  дали до сега ви се има слуЧено некоја таква??
   
 2. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски