1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

мојот пропаднат план

Дискусија во 'Канта' започната од tigrica, 14 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tigrica

  tigrica Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  4
  :worried: :@ се се али бива ли да сум толку голем малер долго очекуваното денеска се сруши за миг па не можам да се помирам работите не се под моја контрола и само мислам на тоаа ма дај помогнете миии да заборавам и да се помирам дека тоа што си го планирав немааа да ми успееее многу сум тажна ми се плаче ;( ако може некој нека ми даде можност да заборавам позз
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  за ова си можела да пишуваш во САКАМ ДА КАЖАМ |(

  инаку се ќе биде во свое време ;) само полека да се оди но сигурно :)
  и никогаш на никој не му успева се... така да, тоа ни е дел од секојдневието и мораме да се помириме со тоа :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
  А каков план отприлика? На кое поле?
   
 4. tigrica

  tigrica Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  4
  па со пријатели требесе да одиме на дечкото викендица али тие откажаа и многу се разоцарав тоа патување го мислам веке една недела ;(
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
  Јас веќе не коментирам на темава. Се покајав и што прашав.
   
  На buba4e89 и piksooki им се допаѓа ова.
 6. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  леле бе девојче на луѓето му пропаѓаат животни планови , ти се нервираш за повремени што можат пак да се реализираат во блиска иднина :D дај уживај и организирај ги ти наредниот пат ;)

  а и очекував пооооголем проблем и пропаднат план, пошто глеам специјална тема... уффф |(
   
 7. lalezzz

  lalezzz Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 април 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  70
  bi rekla za pocetok ne e loso da se isplaces,taka ke ti olesni . pomiri se so toa ili pak soberi sili i probaj pak,ne znam za sto tocno stanuva zbor no sto e tvoe ke si dojde bez gajle ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.