1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

над бубрежна жлезда

Дискусија во 'Канта' започната од elimila, 13 јануари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elimila

  elimila Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  11
  ve molam ako znae nekoj nesto za ovaa tema neka pise so e kako e simptomi ... molam za pomos
   
 2. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.682
  Допаѓања:
  46.944
 3. elimila

  elimila Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  11
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.