1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

најдобри вежби

Дискусија во 'Канта' започната од Eci98, 10 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eci98

  Eci98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Иии кои се најдобрите вежби за цело тело,задник,бутови,раце и стомак...?
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.146
  Цела категорија Фитнес е со добри вежби, нема потреба од ваква тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.