1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

најмногу се засрамив кога...

Дискусија во 'Канта' започната од la.chocolada, 26 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. la.chocolada

  la.chocolada Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  25
  Бидејки сум сретнала теми од типот ''Најглупавата работа што сте ја направиле,, , ''Вашиот прв бакнеш,, , "Нервозни случки на кои подоцна сте се смееле,, и прочитав интересни дешавки, сакам да ги споделиме и нашите најзасрамувачки моменти во животот.
  Ако ви се допаѓа темава, очекувам интересни и засрамувачки случки :$ на кои денес кога ќе се сетите, слатко се смеете :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.