1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

најнеоби4но место за секс....

Дискусија во 'Канта' започната од lolipop6, 23 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lolipop6

  lolipop6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  11
  епа еве и ваква тема феминки..мозеби и постои но јас немам приметено ...пааа..написете некое васе искуство или некоја васа неостварена зелба..за место
   
 2. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.431
  Допаѓања:
  47.630
  Пол:
  Женски
  НеобиЧно се пишува со Ч а не со 4.
  он топик:Лифт у зграда.
   
 3. Lepaaa

  Lepaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2011
  Пораки:
  2.069
  Допаѓања:
  8.096
  Пол:
  Женски
  Како прво, малце биди поиновативна со корисничко име.
  Како второ има ваква тема, дај разлистајте видете пред да отворите иста. :hai:
   
 4. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  676
  ајде пак ли :^)а васе не го знам ;)
   
 5. calliope

  calliope Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  15.989
  Пол:
  Женски
  На коњот од Гоце Делчев сред плоштад.
   
  На LudaJakimovska му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lolipop6

  lolipop6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  11
  мхм,како прво јас сум нова тука,па неам време да го разгледам цел форум....и за останатит сто коментираа за греските со буквите,,,,тое е премногу глупаво од васа страна...затоа сто со или без грески ова е тема,ако ви 4ини писете нес во врска со темата посто не се наогам на 4ас по македонски..ете така.патем даим одговорам на професорките,,имам проблем со тие букви за писување..немам навика,секогас користам латиница освем тука
   
  На LudaJakimovska му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  855
  А тебе не те иритира да пишуваш 4 наместо ч, 6 наместо ш, w наместо в, а? Е мене страшно ме иритира. Еве ја темата seks/najludo-mesto-na-koe-ste-vodele-ljubov-t625/ и нареден пат прво разгледај па после отвори нова тема.
   
 8. lolipop6

  lolipop6 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  11
  OK фала многу сто миго даде линкот од темата..ина4е мене полесно мие со бројки да писувам.тоа мие навика,,и како сто веке казав по 10 пат новааааа сумммм,,немозам сите теми аги разгледаамм
   
 9. Hkikica

  Hkikica Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  676
  Имаш горе опција Пребарај го форумот :)
   
 10. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  855
  Ништо, повели и друг пат, ама нареден пат барем потруди се и види дали има таква тема, ако не целиот форум, тогаш барем категоријата ја разгледај. Да не се отвараат нови теми без потреба и да не им се отежнува работата на модераторите ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.