1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

најубави песни.

Дискусија во 'Канта' започната од I.Love.You, 15 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. I.Love.You

  I.Love.You Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2010
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  39
  ја создадов оваа група за да споделуваме мислења за песни и убави песни...
  проверив но неможев да најдам ваква група.
  според мене убави песни (што ми текнаа во моментов) :

  -Natasha Bedingfield-Unwritten
  -Enrique Iglesias-I Lie=ke It
  -Kaliopi-Bato
  -Tose Proevski-Malecka
  -Bruno MarsJust The Way You Are
  -Leona Lewis-Bleeding Love
  -The Voice Within-Christina Augilera
  -Becouse Of You-Kelly Clarkson
  -Bjezi Kiso s Prozora-Crvena Jabuka
  -Dodzi-Parni Valjak
  -Cry-Rihanna
  -When I'm Gone-Eminem
  -Firework-Katy Perry
  -Feel-Robbie Williams
  -Only Girl-Rihanna
  -It's My Life-Bon Jovi
  -If I Were a Boy-Beyonce
  -Love Story-Teylor Swift
  -Allways-Bon Jovi
  -Za Godina Dve-KArolina Goceva
  -Halo-Beyonce

  :inlove: :D ;) :wasntme:
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 3. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
 4. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена бидејќи постојат веќе слични, а притоа не е во соодветна категорија.
  [mod-dupla:1nfmawmg][/mod-dupla:1nfmawmg]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.