1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

на каков дечко можете да се лизнете најмногу

Дискусија во 'Канта' започната од anufkica, 4 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anufkica

  anufkica Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  па прашајнето е јасно на каков дечко можете да се лизнете во стил во ова она пишете
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Молам? На каков дечко можеме да се ЛИЗНЕМЕ? А ти што подразбираш под “лизгање“? Прашањето не е добро, а да не зборувам за воведот.
   
 3. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.291
  Пол:
  Женски
  Не девојче, не е јасно прашањето. Ах со тој младелашки жаргон, ќе почне никој да не ве разбира. Што е тоа лизнете и каков е тој стил во ова-она? Ќе може да ме просветлиш? :wasntme:
   
 4. parisheroinstars

  parisheroinstars Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јули 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  25
  Ваљда мисли на каков дечко паѓаме, ама да се лизгаме.. малку е двосмислено. :?:
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Леле реков во оваа категорија не коментирам ама не можам да се воздржам .
  Се изнасмеав ко прочитав, аман во стил ова она :lol: :rofl:
  Абе девојче сакав да прашам зошто сите се зачленуваат и одма оп тема?
  Ако правите тема направете ја асално, да потикне дискусија.
  Не знам на каков се лизгам, не сум се лизгала на никој до сега.
  Ако може да биде поинаку проформулирана па да прокоментираме нешто.
   
 6. vodolijamaca

  vodolijamaca Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 7. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.275
  Браво за првиот пост на Водолијамаца :clap: :o

  А инаку да “одговорам“ на темата. Најмногу можам да се лизнам на влажен дечко, на сув потешко се лизгам.
   
 8. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.086
  Хахахахах Сеесии !!хахах леле неможам да се смирам од смеење :D :D :D
  Темата заклуч! |(
   
 9. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Се лизгам јас ова-она.....На водени почесто хахахаххахахх :D
   
 10. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.083
  Пол:
  Женски
  За дечко не сум размислувала ама шизнувам по цурици како тебе
  ако ја имаш онаа ствар со откачени изрази ..готово е ме освои |(
  п.с просто плениш со речникот !
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.