1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

на кого повеќе му верувате на Никола груевски или зоран заев

Дискусија во 'Канта' започната од aahhsddcjd, 18 април 2015.

?

на кого повеќе му верувате на никола груевски или на зоран заев

Анкетата е затворена на 17 април 2016.
 1. Никола Груевски

  0 глас(а)
  0,0%
 2. зоран заев

  2 глас(а)
  100,0%
 3. ниту на еден од нив

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aahhsddcjd

  aahhsddcjd Активен член

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  На кого пвеќе му верувате на Никола Груевски или зоран заев
   
 2. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.029
  Допаѓања:
  25.020
  А зашто Никола Груевски со голема букви а зоран заев со мали ? уште од старт им правиш оптички варки

  хахаха анкетиве значи се лудило ...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.