1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

нво стоп за насилството во училиштата

Дискусија во 'Образование' започната од нво организација, 25 октомври 2015.

 1. нво организација

  нво организација Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2015
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  29
  Пол:
  Машки
  Ние сме неколку млади луѓе кои се залагаст за да нема насилство во училиштата. Поради се почестите случаи на насилство меѓу младите се одлучувме да основаме невладина организација која преку проекти ќе ги стимулира младите да кажат не на насилството сите . Сите кои сакаат да се приклучат во основањето на оваа организација да не контактираат на email zdruzenie14@gmail.com со почит младинска организација за борба против насилството меѓу младите
   
 2. anaja1

  anaja1 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2013
  Пораки:
  2.303
  Допаѓања:
  7.205
  Пол:
  Женски
  А и во автобусите е критично(facepalm)
   
  На eliesaab му/ѝ се допаѓа ова.