1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

неанам како да му кажам крај....

Дискусија во 'Канта' започната од mallomallio, 3 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mallomallio

  mallomallio Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Пред некое време бев во врска со едно дете кое многу го сакав...Во пијана состојба јас се смував со неговиот најдобар другар кој исто така ми беше и мене како брат и токму поради тоа тие се скараа...па јас продолжив да се мувам со "другар ми"....а сега повторно тие се смирени...а мојот проблем е тоа што дури сега сфаќам дека неможам да продолжам со "другар ми" бидејќи сеуште го сакам бившиот меѓутоа ова неможам да му го кажам бидејќи знам дека ќе му кажи се што се случувало меѓу нас и тогаш ќе го изгубам бившиот во секаква смисла на зборот...а тоа е најмалку што сакам....незнам што да правам ве молам за совет
   
 2. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  абе вие стварно на инат на форумов одите или природно забегувате? ]:)
  значи се зачлени што се зачлени - прв чекор!
  нареден чекор е да ги прочиташ правилата бе девојче pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
  па аман веќе од вакви теми па и грешно напишани |( |(
  за секој љубовен проблем нова тема + погрешно напишана + содржината тука негде.

  а ми се чини или два пати си ја отворила темава |( |( |(
   
 3. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Лелеееееее :@
  Абе добро имаш малце памет? Прво си напишала дека имаш 20 години. Еј, ептен боди очи, ноу сенс.
  Второ, 100 феминки ти кажаа дека не треба да отвораш нова тема за проблеми, има веќе една.
  И трето, дај прочитај ги правилата те молам.
   
 4. Harlow

  Harlow Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  105
  Еј, ако уште еден отвори ваква тема ќе го натепам!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.