1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

некоj добар филм

Дискусија во 'Канта' започната од sandra89, 2 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sandra89

  sandra89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  :~: Аjде девоjки
  даjте некоj педлог за добар филм
  коj сте го гледале
  мене последно ме фасцинираше The Tourist со Angelina Jolie и Johnny Depp многу добар филм
  аjде чекам и ваши предлози :) ;) :~:
   
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.052
  film-i-tv/
  Еве барај овде дали има веќе иста тема
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.