1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

нескафе едишн :)

Дискусија во 'Канта' започната од programerka, 19 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. programerka

  programerka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  7
  дечки имате ли некоја идеја за подготовка на нес? или можеби некој има пробано некоја варијација на нескафе, капучино и сл. па ќе сака да сподели „рецепт“? ;)
   

  Прикачени фајлови:

 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.