1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ние да сме како нив....

Дискусија во 'Канта' започната од tananka, 27 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tananka

  tananka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  Што мислете, што му е поважно на едно момче вечерашниот фудбал помеѓу Барса и Реал или женската? :rofl:
   
 2. hunny-bunny

  hunny-bunny Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  80
  барса реал - за жал вечерва е резервирана за фудбал
   
 3. tananka

  tananka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  машкии....ццц :))))
   
 4. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.715
  Ааааа за вечернава игра ЈАС го оставам маж ми да прави што знае :D јас ќе гледам фудбал :rofl:
   
 5. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  1.221
  Пол:
  Женски
  Темава е крај на муабетот :x
   
  На blond му/ѝ се допаѓа ова.
 6. tananka

  tananka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  хахахаахахахахах не бе заедно навивајте :)) ако навивате за различна екипа ке биде поинтересно :))))
   
 7. love23

  love23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2010
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  912
  Искрено јас вечерва ќе си излезам, а маж ми нека гледа фудбал, му го препуштам тоа задоволство на него да е вечерва пред телевизорот, наместо да е со мене во кревет :D . Изгубил голема шанаса вечерва и баш бев расположена ама тој ќе се кае.
   
 8. tananka

  tananka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  6
  они губат ние само еден ден без нив а за утре ке размислеме можеби ке ни текне да одеме на шопинг :)))
   
 9. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Темата е заклучена бидејќи не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.