1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

нова година

Дискусија во 'Канта' започната од milagirl, 14 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  ај ве молам комбинација за нова година каква и да било незнам што да облечам но не многу свечено едноставо :) :) :) фалааа
   
 2. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  5.452
  Допаѓања:
  19.101
  Пол:
  Женски
 3. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.