1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

нозе

Дискусија во 'Канта' започната од cule, 27 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cule

  cule Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Значи вака cтомакот ми е рамен,од градите сум задоволна,но нозете малку ми се здебелени :$ ..па сакав да прашам некој совет како да ги ослабнам :D
  Фала однапред позз :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.709
  Допаѓања:
  65.037
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.