1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

облека за табло

Дискусија во 'Канта' започната од galaksija, 12 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. galaksija

  galaksija Активен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  Девојки, другата недела се сликаме за табло. Може ли да ми пратите слики со облека како за на табло. А ако сте во можност и ставете некоја слика од некоја кошула така со машна, и сл. По ваш вкус. Унапред ви благодарам. Позз ве очекувам
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.789
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.