1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

одглумена - невиност

Дискусија во 'Канта' започната од ivaan4e, 25 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivaan4e

  ivaan4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Како би ја одглумиле невиноста доколку дојде потреба до тоа ..
   
 2. leilla

  leilla Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2012
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  146
  Е како ? Нема начин, не може тоа да се залепи..
   
 3. ivaan4e

  ivaan4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  па да се одглуми
   
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  Срце нема што да глумиш, кој те сака и виновна ќе те сака, не се преокупирај многу околу тоа ;) .
   
 5. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.549
  Дај му на прв ден добиено, па кога ќе види црвен водопад ќе биде сигурен ем во твојата невиност, ем во неговата машкост.
   
  На vickyy90 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ivaan4e

  ivaan4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  и ја мислев така хаха
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.