1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

од ИМАГИНАЦИЈА до АНИМИРАНА СНИМКА

Дискусија во 'Слободно време' започната од osmatetratka, 21 април 2014.

 1. osmatetratka

  osmatetratka Активен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  108
  Допаѓања:
  11
  Хај форумџии, дали меќу вас се наоѓа некој кој е добар во правење анимирани видеа?
  Јас сонував една случка која ми е многу драга и сакам да си ја имам засекогаш во форма на видео да си се потсекјам не е нешто уау обична замисла танц со личноста која ми е од поодамна #crush ..
  Па, ако има некој во инбокс да се договориме да му ја кажам замислата поточно сонот и сето тоа а таа личност да ми направи анимирано видео една чиста соработка ем нему сценографија ем мене спомен :) Има таков? :angel:
   
  На luna. и babyblond им се допаѓа ова.
 2. babyblond

  babyblond Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2011
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  1.543
  Пол:
  Женски
  И да има , не знам колку ќе можеш да платиш. :?: