1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

омилените и задолжителни парчиња во мојот плакар

Дискусија во 'Канта' започната од K-pozitiv, 23 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  143
  што преферирате фармерки или фустанче ? која облека сметате дека е најдобра за секоја ситуација ?
  се согласувате ли со краткото црно фустанче, сако и сл? кое ви е омиленото и најсаканото парче и без што не би можеле ? :)
   
 2. Emotional123

  Emotional123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  8.467
  Допаѓања:
  39.688
  Пол:
  Женски
  Зошто ти е прашањето во споилер?

  Инаку се сложувам со тоа дека мора да се има црно фустанче од причина што одговара за скоро секоја прилика иако тука спаѓаат и црни долги панталони.
  А секојдневно повеќе сакам фармерки и 99% сум во нив.
  Во фустани сум само за некои прилики- нова година и такви слични работи :D
  За сако и тоа сметам дека треба да се има.
  Инаку во мојот плакар како што реков задолжително мора да има многу фармерки, црни панталони, црн фустан и дуксери :D
   
  На K-pozitiv му/ѝ се допаѓа ова.
 3. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  143
  по грешка бидејќи не сум од пц :lol: редактирав но мислам како нова тема се отвори. како и да е се гледа и од насловот :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.