1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

омлет

Дискусија во 'Канта' започната од pametna555, 30 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pametna555

  pametna555 Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  1
  Здрава, сакам да прашам дали знаете некој рецепт за омлет јас знам само 2 рецепти :o ако знаете ве молам да ми кажете. Ви благодарам однапрет :) ;) ;)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.