1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

патничко осигурување

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од p.mar, 14 јануари 2017.

 1. p.mar

  p.mar Нов член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво женски, некоја од вас дан знае дали ќе има некаков проблем ако летот е на 10мај а патничкото осигурување започнува од 11мај?