1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

патоказ за изгубен германец

Дискусија во 'Канта' започната од Madam-A, 15 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.003
  ќе може некој да ми објасни како да си го сменам корисничкото име..? tnx :) :?:
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Корисничкото име не може да се смени
   
 3. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.003
  а јас пак мислев не можам да се снајдам :-/

  ...ФАЛА! :)
   
 4. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.288
  Не може да се смени.
  П.С Добар наслов.
   
  На Agrona и Madam-A им се допаѓа ова.
 5. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Иако мислам дека темава е непотребна, се согласувам, многу интересен наслов. Ме насмеа. :rofl:
   
  На Madam-A му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Madam-A

  Madam-A Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  1.602
  Допаѓања:
  8.003

  НОВА СУМ! :$ ...ако сум се зачленила од мај, сеа се активирам на форумов и морам вака смотани прашања да поставувам за малку да се уходам :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.