1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

пегла

Дискусија во 'Канта' започната од someonenamedmarija, 12 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. someonenamedmarija

  someonenamedmarija Активен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  сакам да си купам пегла но незнам каква кажете ми некоја квалитетна пегла ? :)
   
 2. Marie.m

  Marie.m Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  843
  Допаѓања:
  764
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.