1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

песна во која се пронаоѓате

Дискусија во 'Канта' започната од ecen4e, 21 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ecen4e

  ecen4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  81
  Допаѓања:
  27
  па вака ни се случува често да слушниме некоја песна и целосно да се пронајдиме во неа, најчесто во љубовна песна која одговара на нашата љубовна состојба :) па ајде да видиме во која песна најмногу се пронаоѓате ;)
  еве од мене

  Drugarice, lazljivice
  kako si mogla da budes s njim
  kad si znala, sto si mu dala
  da te prevari

  Drugarice, lazljivice
  kako si mogla da budes s njim
  kad si znala, sto si mu dala
  da nas rastavi :worried:

  [mod-dupla:z8tukdao][/mod-dupla:z8tukdao]
   
 2. Em4e711

  Em4e711 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  368
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е заклучена затоа што е дупла.
  [mod-dupla:2omjm69n][/mod-dupla:2omjm69n]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.