петинг

Дискусија во 'Канта' започната од baguf4e, 16 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  3.917
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена затоа што веќе постои иста,а мислењето ќе биде префрлено таму.
  seks/peting-predigra-t3666/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.