1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

петочни патешествија со пензионерите

Дискусија во 'Канта' започната од princessofthedark, 1 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  149
  инспирирана од пензионерите во петок решив да ја направам темава за да ги споделиме сите интересни искуства со пензионерите во петок сега за жал и вторник и да се насмееме.
  ако има некоја слична тема или ако можеби иако не верувам темава е навредлива бришете ја ;) :)
   
 2. Linn1

  Linn1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  1.221
  Допаѓања:
  1.935
  Хахах има виц: Како ќе ги изброиш сите пензионери во мкд?
  -Изброј ги сите автобуси во петок и помножи по 50. :lol:
   
 3. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  630
  Допаѓања:
  776
 4. Strumfeta93

  Strumfeta93 Популарен член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2010
  Пораки:
  2.191
  Допаѓања:
  3.856
  А што има врска петок?
   
 5. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  па петок е ден кога пензионерите во нашето прекрасно Скопје имаат бесплатен превоз Штрумфета :)
   
 6. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.349
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.