1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

пишете се што знаете

Дискусија во 'Канта' започната од Gordana10, 19 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.186
    Пол:
    Женски
  2. Mihaela990

    Mihaela990 Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    0
    фала многу :)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.