1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

плс за одговор

Дискусија во 'Канта' започната од Gap4e, 9 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Gap4e

  Gap4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Здраво девојки.
  Мислам дека сум една од помладите членови на форумов и не знаев каде точно да ја сместам темава...
  Ме интересира, дали физичкото задоволство е исто што и сексуалното задоволство. Можеби ви зигледа смешно прашањево, ама сепак, ме интересира и сакам да знаам. Ви благодарам од напред!
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Јас не ја сфатив поентата на темава. Ќе те замолам да објасниш за да го променам насловот. Ваков наслов неможе да стои.
   
 3. maja8

  maja8 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2010
  Пораки:
  2.847
  Допаѓања:
  2.158

  Ако не се лажам ова го видов во корпа ?


  kanta/dollar-t3492/

  И мене не ми е јасно што сака да каже авторот :rofl: ај дефинирај физичко и дефинирај сексуално адоволство
   
 4. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  Темава ја заклучувам.Насловот не ти е во ред,три пати веќе ја отвараш темава.Два пати во секс,еднаш во кафе-муабети.
  Ти кажав прашањето да го дефинираш поубаво и да го поставиш овде seks/intimni-prasanja-problemi-i-soveti-t820/ или овде kafe-muabeti/sakam-da-prasam-t1298/.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.