1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

поголема уста

Дискусија во 'Канта' започната од Lanicka95, 2 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lanicka95

  Lanicka95 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Опседната сум со големите и полни усти :)
  Сакам да имам поголема уста, како можам да го постигнам тоа без хируршки интервенции ?
  Или не е можно тоа ? :(
   
 2. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.467
  Допаѓања:
  11.105
  Пол:
  Женски
  Можно е, како не е можно..
  Играј си со пчели и пробај да ги бакнеш..
   
  На rosebush му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Lanicka95

  Lanicka95 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  1
  Добро, видовиме сите дека си многу вицкаста :)
  А сега ако имаш нешто корисно да кажеш повели, ако не немој да се глупираш те молам :D
   
 4. Jagoda123

  Jagoda123 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  2.467
  Допаѓања:
  11.105
  Пол:
  Женски
  :!: Јас сум мртва озбилна!
   
  На lili....sweet му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.187
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија, истата е заклучена.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.