1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

под итно совет и помош

Дискусија во 'Канта' започната од mjay-mjay, 15 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mjay-mjay

  mjay-mjay Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  16
  Девојки помагајте многу се испаничив веке некое време имам изобилно бело прање денес забелезав како ме чеша доле ама не мн ..А сега гледам дека едната усна ми се зголемила многу и ме фати страв . Инаку не сум од Скопје и ве молам за совет каде да најдам добар и не многу скап гинеколог да ми помогне а до утре давајте совет што да правам ....Страв ми е
   
 2. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
 3. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  22.873
  Допаѓања:
  198.134
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постојат слични теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.